ENGLISH

Kurumsal

Başkan`dan

Bundan yıllar önce, Arkem`in kuruluş tohumlarını ekerken, bize yol göstereceğine tüm kalbimle inandığım üç temel ilkemiz vardı: Çalışkanlık, Kaliteli iş yapma isteği ve Üstün iş ahlakı.

"İyi" olmayı, daimi hedefimiz olarak benimserken, olmazsa olmaz kabul ettiğimiz dürüst çalışma ilkelerinden aldığımız güçle, yolumuzda sağlam adımlarla ilerleyeceğimizden emindik.

Yıllar, inandığımız ilkelerin doğruluğunu bize gösterirken pek çok başarıyı da beraberinde getirdi.

İş yapış biçimi, yenilikçiliği ve benimsediği değerler ile sektörüne öncülük eden, alanında uzman profesyonelleri bünyesinde barındıran Arkem Kimya`da, daima ülkemize ve içinde bulunduğumuz topluma faydalı bir şirket olmak için çalışıyoruz.

Yıllar sonra geri baktığımda, bugün faaliyet gösterdiğimiz;
 

  • Kimyasal hammadde tedarik ve dağıtımı
  • Petrol/Petrokimya ürünleri depolama ve limancılık hizmetleri
  • Uluslararası kimyasal hammadde lojistik ve taşıma hizmetleri

Sektörlerinde bulunduğumuz konum, edindiğimiz itibar ve güçlü finansal yapımıza ilişkin göstergeler doğrultusunda, doğru yolda ilerlediğimizi görmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Ülkemizin ve bölgemizin en iyi ve en geniş kimyasal madde portföyüne ve modern lojistik altyapısına sahip dağıtım firması olma gayesi doğrultusunda yepyeni başarılara imza atacağımıza eminim.

Globalleşen Dünyada rekabetin gelecekte daha da derinleşeceği gerçeği göz önüne alındığında, grubumuzun ileriye gidebilmesi ve sürekli gelişebilmesi için verimli ve yaratıcı bir şekilde, takım ruhu içerisinde çalışmasına çok daha fazla ihtiyaç duyulacaktır. İlk günden beri tatbik ettiğimiz bu anlayışı önümüzdeki yıllarda daha güçlü bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz.

Levend Kokuludağ
Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı
Arkem Kimya San. ve Tic. A.Ş.