ENGLISH

Servisler

2011 yılı ortasında, Gökbil Nakliyat Depolama Lojistik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. dahilindeki tank konteyner taşımacılık departmanının hızla gelişen faaliyet alanı ve iş kapasitesinin daha verimli bir şekilde kullanılması amacı ile şirketleştirilerek, Gökbil Tank Konteyner İşletmeciliği A.Ş. adı altında yeniden yapılandırılmıştır.

Kuruluşunu takiben geçen 3 yıllık sürede iş hacmi ve kapasitesini 6 kattan fazla arttırarak, bugün 600 tank konteyneri aşkın bir filo büyüklüğüne ulaşmıştır.

Gökbil Tank, yerli ve yakın bölge ülkelerindeki olası rakipleri arasında liderlik konumunu sürdürmekte, sahip olduğu tecrübeli, dinamik, ihtisaslaşmış kadrosu ve planladığı yeni yatırımlarla bu konumunu daha da güçlendirmektedir.

Faaliyet alanı ağırlıklı olarak Avrupa ve Akdeniz`e kıyısı olan Kuzey Afrika/ Ortadoğu ülkeleri olmak üzere ; Kuzey ve Güney Amerika, Hindistan, Uzak& Ortadoğu, BDT ülkeleri ile Afrika`nın tamamına da iş ortakları vasıtası ile sıvı dökme kimya ve gıda ürünlerinin taşıma hizmetlerini emniyet ve kaliteden ödün vermeksizin sunmaktadır.